Про нас

About

Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови

м. Горішні Плавні

МІСІЯ 

Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови пропонує своїм учням освітній досвід, який максимально розкриває їхній навчальний потенціал. Школярі прямуватимуть шляхом, на якому стануть незалежними особистостями з широким кругозором, будуть критично мислити та з легкістю вирішувати проблеми, а також віддано розвиватимуть свої таланти, реалізуючи принцип: навчання протягом усього життя! Завдяки цьому в учнів формуються навички людини, готової до змін. Ми забезпечуємо довіру, турботу і професіоналізм, для розвитку морально-етичних, духовних якостей та вміння розуміти інших. 

МЕТА 

Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови спрямовує свою діяльність на підготовку учнів до майбутнього. Ми прагнемо виховати випускників, які: самостійно навчаються впродовж усього життя; знають свої сильні сторони; гнучкі та легко адаптуються до змін; творчо та цілісно, вміють вирішувати проблеми та приймати відповідальні рішення з чистим сумлінням заради спільного блага; піклуються про інших; відповідальні громадяни, які діють, керуючись морально-етичними чеснотами; з гідністю за покликанням реалізують себе у сучасному світі, поважають права інших та роблять свій внесок у загальне благо. 

ЦІННОСТІ 

Розкриття потенціалу кожної дитини, сприяння її творчій та пізнавальній активності; повага до дитини, надання їй свободи вибору; формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати; прозорі та відкриті стосунки між усіма учасниками навчального процесу — учнями, викладачами і батьками; виховання особистості дитини з урахуванням найкращих національних та світових традицій для формування відкритої свідомості сучасного громадянина; безперервний розвиток вчителів, підвищення їхнього професійного рівня через мотивацію та саморозвиток.

участь батьків

Навчання – це не двосторонній процес взаємодії учнів та вчителів, в ньому присутня і третя, не менш важлива, сторона – батьки. 

Саме тому ми приймаємо до нашої школи не лише дитину, а й найближчих для неї людей – тата і маму, тобто всю сім’ю, і бачимо батьків активними учасниками навчально-виховного процесу нарівні з учнями та вчителями. Такий підхід є абсолютно природним, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей. Оскільки основною метою Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови є формування всебічно та гармонійно розвиненої, щасливої особистості з лідерськими якостями, без участі батьків досягти її реалізації буде неможливо. 

МИ ЧЕКАЄМО ВІД БАТЬКІВ: 

Навчання є своєрідною роботою, що повинна цінуватися і сприйматися так само, як і ваша щоденна робота. Тут у дитини з’являються нові друзі, відкриваються невідомі раніше істини, розвиваються таланти. Одним словом, вона проходить шлях соціалізації, який часом не може обійтися і без певних розчарувань та проблем. А тому ми просимо вас цікавитися шкільними справами дитини, підтримувати її і одразу звертатися до нас, якщо ви помітили якісь зміни в поведінці; толерантності до думок, традицій та матеріального статку інших родин; підтримки здорового способу життя; поваги до української мови, культури та традицій. Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.