Простір безпеки з Generation Global

З 2016 року наша школа бере участь у Міжнародній програмі "Generation Global» за підтримки фонду Тоні Блера та під егідою МОН України. Основним завданням даного проєкту є виховання нового покоління, сповненого любові до своєї країни та готового до співпраці з міжнародною спільнотою, розвиток критичного мислення та комунікативних навичок, які надають учасникам змогу робити висновки, бачити проблему та шукати шляхи її вирішення.  Спілкування та обмін думками з однолітками з багатьох країн світу під час відеоконференцій відбувається виключно англійською мовою.

28 квітня відбулась онлайн конференція на тему прав дівчат та жінок

28 квітня учні 10-А класу (вчителі - Корнєєва Т.А., Ішина Н.М.) взяли участь  в обговоренні прав дівчат і жінок  в рамках міжнародного проєкту Generation Global.  Учасниками відеоконференції були учні шкіл з Вірменії (2 школи),  Індії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Індонезії, Великої Британії. З такою кількістю представників різних країн нам довелося спілкуватися вперше, тож обговорення видалося дуже жвавим! Представникам кожної країни хотілося поділитися своєю думкою стосовно питань порушення гендерної рівності, лідерства жінок, реалізації їх прав і можливостей у сучасному світі. Головним під час відеоконференції було почути думку інших, коректно висловити свою позицію і, звичайно ж, бути почутим. І все це виключно англійською мовою. Нашим учням це вдалося!)

19 квітня відбулась онлайн конференція на тему «Освіта»

19 квітня відбулась онлайн конференція у рамках міжнародної програми Generation Global, учасниками якої стали  учні 10-А класу СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Забігай Наталя Володимирівна) та учні однієї зі шкіл  Індії. Підлітки обговорювали тему «Освіта», а саме, як змінився освітній процес через виклики пандемії  в усьому світі та війни в Україні. Учасники відеоконференції ділилися своїм власним досвідом подолання цих викликів. Учні 10-А класу підготували мультимедійну презентацію про школу, де висвітлили основні заходи, які відбуваються в ній, особливо під час війни. Цим вони показали, наскільки незламним є український народ.

9 березня відбулася відеоконференція на тему "Мова ворожнечі". 

Учні 11А класу (вчителі: Забігай Наталя Володимирівна та Кулик Валентина Іванівна) спілкувалися з однолітками з Індії, Індонезії та Вірменії. Всі учасники мали можливість поділитися власним досвідом з теми,  дізнатися  думку молодих людей з інших країн,  обговорити шляхи вирішення  проблеми.

Саме знання англійської мови надало можливість підліткам зрозуміти один одного, удосконалити навички діалогічного мовлення, вміння ставити запитання, робити висновки та підсумовувати сказане та почуте. Зустріч пройшла в творчій та приємний атмосфері.

2 лютого відбулася відеоконференція на тему "Права та нерівність"

Учні 10-А класу (вчителі Забігай Н.В., Корнєєва Т.А., Ішина Н.М.) зустрічалися з представниками школи з Арабських Еміратів. Спілкування відбувалося виключно англійською мовою. Обидві сторони дуже жваво, зацікавлено, усвідомлено висловлювали своє бачення і ставлення до понять "права", "дискримінація", "нерівність" та обговорювали шляхи подолання спільних проблем.